Projekty

Zelená firma

Do projektu Zelená firma se může zapojit jakákoliv firma v České republice. Projekt je bezplatný a doplňuje ekologické a CSR aktivity zapojených firem.

Zjistit více
Zelená obec

Projekt je primárně určen obcím, které nemají zřízený sběrný dvůr, nicméně zapojit se do něj může kterákoliv obec na území České republiky.

Zjistit více
Zelená škola

Projekt Zelená škola, do něhož se mohou zapojit všechny školy a školky napříč Českou republikou si klade za cíl posilovat ekologické cítění dětí.

Zjistit více
Mobily pro gorily

Již více než deset let pomáhá Zoo Praha ve spolupráci s REMA Systém gorilám nížinným sběrem starých telefonů a tabletů.

Zjistit více
Buď líný

Projekt Buď líný občanům usnadňuje pohodlně se zbavit vysloužilého elektrozařízení, baterií a akumulátorů. Bezplatná služba nabízí odvoz elektrozařízení přímo z domácnosti.

Zjistit více
re:Balík

Projekt re:Balík doplňuje službu Buď líný a slouží k bezplatnému odevzdání drobného elektra s celkovou váhou do 10 kg. Balíky je možné zaslat prostřednictvím České pošty zdarma k recyklaci.

Zjistit více
Chytrá recyklace

Cílem projektu Chytrá recyklace je edukace a pomoc veřejnosti v oblasti zodpovědného nakládání s odpadními elektrozařízeními, bateriemi a akumulátory.

Zjistit více
Trash Made - poklady z odpadu

Trash Made je kolekce originálních šperků, módních a bytových doplňků vyrobených z recyklovaných materiálů. Představuje nový život pro odpadní elektrozařízení.

Zjistit více