Zelená firma

Do projektu Zelená firma se může zapojit jakákoliv firma v České republice. Projekt je bezplatný a doplňuje ekologické a CSR aktivity zapojených firem.

13. 12. 2021

Do projektu Zelená firma se může zapojit jakákoliv firma v České republice. Projekt je dobrovolný a bezplatný a účastní se ho zejména firmy, kterým není životní prostředí lhostejné a často doplňuje jejich ostatní CSR aktivity. 

V rámci tohoto projektu obdrží firma zdarma k užívání nerezový sběrný box, který pojme až 80 litrů drobnějšího elektrozařízení. Sběrný box je určen do interiéru a slouží zpravidla zaměstnancům daných firem, kteří se tak mohou pohodlně zbavit nefunkčních elektrospotřebičů. Každý sběrný box je vybaven kartonovou krabicí, kterou po naplnění zákazník jednoduše zalepí a po založení objednávky svozu předá k ekologické likvidaci.

Zeleným firmám je k dispozici také sada propagačních a informačních materiálů k projektu, včetně certifikátu o zapojení.

Na konci roku 2021 bylo do projektu Zelená firma zapojeno celkem 2 570 firem, které využívají celkem 3 216 sběrných boxů.

www.zelenafirma.cz 

Zelená firma