Trash Made - poklady z odpadu

Trash Made je kolekce originálních šperků, módních a bytových doplňků vyrobených z recyklovaných materiálů. Představuje nový život pro odpadní elektrozařízení.

06. 12. 2021

Značka Trash Made spojuje design, ekologii a odpadní elektrozařízení, kterým dává nový a stylový život.

Proti plýtvání se dá postavit mnoha různými způsoby a upcyklace, tedy vytváření hodnotných produktů z odpadních materiálů, je jedním z nich. Právě na základech recyklace a upcyklace stojí projekt Trash Made, který se veřejnosti poprvé představil v roce 2009 na prestižním veletrhu designu a módy Designblok.

Pod rukama uznávaných designérů, chráněných dílen i samotného týmu Trash Made vznikají designové kousky šperků a doplňků. Desky plošných spojů, fólie z monitorů LCD, nebo třeba slaboproudé dráty tak dávají vzniknout originálním produktům. Zásadou značky Trash Made je vysoká kvalita, a proto byste recyklovanou klávesnici, monitor, starý telefon nebo počítačovou myš ve finální podobě šperků hledali jen těžko. Každý výrobek Trash Made je jedinečným originálem. 
 Na projektu Trash Made se kromě REMA Systém podílí skupina umělců, designérů, uměleckých řemeslníků a výrobců. Společnými silami oživují části starých elektrozařízení a dbají na to, aby i přes použití recyklovaných materiálů byly všechny výrobky bezpečné a měly vysokou řemeslnou úroveň a kvalitu zpracování.

Výrobky z dílny Trash Made jsou:

V České republice je Trash Made ojedinělým projektem tohoto typu, jehož cílem je prezentovat recyklaci elektroodpadu široké veřejnosti a zvyšovat informovanost v této oblasti. 

Bližší informace k projektu Trash Made a možné spolupráci vám podáme na emailu komunikace@rema.cloud, nebo telefonním čísle 225 988 001 (002).

Trash Made - poklady z odpadu