Ze světa REMA

Dvě stovky prodejců IT zavítaly na Konopiště a REMA byla u toho

Kolektivní systémy REMA se zúčastnily jarního setkání partnerů prodejní sítě eD PROFI, která sdružuje 260 prodejců IT a elektra z celé České a Slovenské republiky.

08. 06. 2022

Kolektivní systémy REMA se zúčastnily jarního setkání partnerů prodejní sítě eD PROFI, která sdružuje 260 prodejců IT a elektra z celé České a Slovenské republiky. Jarní setkání partnerů sítě eD PROFI přilákalo v úterý 31. května do Golf & Spa resortu na Konopišti přes 230 účastníků, na které čekala téměř třicítka zapojených IT značek, dvacet osm výstavních stánků, čtrnáct odborných přednášek a bohatý denní i večerní program. 

Účastníci akce se mohli v průběhu dne i večera potkat se zástupci společností jako Acer, Brother, Canon, Epson, Fujitsu, Garett, Lenovo, Samsung a dalších. „Program akce byl opravdu pestrý. Zástupci jednotlivých značek si pro návštěvníky připravili celkem 14 přednášek a 28 výstavních stánků,“ dodala organizátorka akce Lenka Paříková z eD system.

Na akci již tradičně nechyběl ani stánek kolektivních systémů REMA Systém a REMA Battery, které v tuzemsku zajišťují zpětný odběr a recyklaci elektrozařízení, přenosných baterií a akumulátorů. Zástupci kolektivních systémů REMA Tomáš Dvořák a Zdenka Kladníčková poskytovali účastníkům akce informace spojené s legislativními povinnostmi v oblasti sběru a třídění odpadních elektrozařízení, odpovídali také na četné dotazy k možnostem zřízení místa zpětného odběru v prodejnách zúčastněných partnerů či k možnosti odvozu starého elektra zdarma. „Účast na setkání partnerů prodejní sítě eD PROFI pro nás byla jako již každoročně velmi přínosná. Zodpověděli jsme řadu dotazů a navázali spoustu nových obchodních kontaktů,“ říká Zdenka Kladníčková z oddělení marketingu a komunikace REMA Systém.

Účastníci si z denní části odnesli řadu dárků. Již při příchodu obdrželi značkovou jarní bundu s logy zúčastněných společností a také hrací karty, díky kterým se mohli zapojit do slosování o bohatou tombolu. Celým dnem návštěvníky provázela ostřílená moderátorka Hanka Koutná.

Po pracovní části tradičně následoval večerní program nesoucí se ve znamení uvolněné atmosféry. Účastníci se přesunuli do restaurace Steak House v Golf & Spa resortu na Konopišti, kde byl připraven bohatý raut, degustace letitých rumů, ukázka mikromagie, falešných her a skořápek. Součásti večera bylo také mobilní kasino, v němž bylo pět nejlepších hráčů odměněno láhví rumu. 

„Atmosféra setkání byla jako vždy příjemná. Partneři dostali možnost setkat se se zástupci značek, prohlédnout si novinky na trhu a užít si neformální večer plný zábavy a her. Již nyní se těšíme na pozimní setkání eD PROFI, které proběhne v Mikulově ve čtvrtek 3. listopadu 2022,“ uzavřela Lenka Paříková.

Foto: eD system

Ze světa REMA

Ze světa REMA

Celozávodní dovolená v týdnu od 4. do 8. 7. 2022

28. 06. 2022

Společnosti REMA informují o celozávodní dovolené.

Ze světa REMA

Po covidové pauze znovu ožil areál OZO Ostrava Dnem otevřených dveří a my byli u toho

27. 06. 2022

Slunečný letní den přilákal v sobotu 18. června do hlavního sídla společnosti OZO Ostrava na tisíce lidí.

Více zde